Gyvenamųjų namų statyba

Privačių gyvenamųjų namų bei
kotedžų statyba

namų statybos paslaugos

Vis pagalvojate, kad jau laikas nuosavam būstui? Bet šią mintį šalin nuveja baimė, kad bus sunku ir kad statyboms bei būsto įrengimui nepajėgsite skirti pakankamai laiko ir dėmesio?

Namo statyba ne vienam yra viso gyvenimo projektas, tad svarbu, kad darbai būtų atlikti kokybiškai. „Fixup“ komanda užtikrina profesionalumą nuo namo pamatų klojimo iki raktų įteikimo pastato savininkui.

Svajonių namai gali tapti realybe, jei darbų rūpesčius patikėsite profesionalams, kurie pasiūlys geriausius statybinius sprendimus. Investuodami į namus taip pat investuosite į patogią, jaukią ir kokybišką savo buitį bei kasdienybę.

Atliksime visus reikiamus darbus: projekto analizę, statybinių medžiagų parinkimą, statybos darbų organizavimą, grafikų derinimą, vidaus ir išorės apdailos darbus.

Gyvenamųjų namų statyba

Gyvenamųjų namų statybos kaina

„Fixup“ komanda užtikrins, kad darbai būtų atlikti profesionaliai – nuo pamatų klojimo iki rakto įteikimo. Namą pagal užsakovo projektą pastatysime už prieinamą kainą.

Statybos rūpesčius patikėkite kvalifikuotai bei profesionaliai komandai, kuri užtikrins aukštą gyvenimo kokybę svajonių namuose. Įgyvendinsime visus lūkesčius, pasiūlydami geriausius statybinius sprendimus ir atsižvelgsime į užsakovo biudžetą. Įrodysime, kad kokybišką, jaukią ir komfortišką buitį galima sukurti ir neinvestavus visų turimų santaupų.

Teisingai pastatytas namas atitiks aukščiausius šilumos ir sandarumo keliamus A, A+ ir A++ kategorijų reikalavimu. „Fixup“ statomi namai yra šilti, tvirti ir ekonomiški. Patikėkite darbą specialistams.

„Fixup“ statomi gyvenamieji namai pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Namas išsiskiria konstrukcijų stabilumu, geromis akumuliacinėmis savybėmis ir garso izoliacija. Tokiuose mūsų specialistų pastatytuose namuose gyvensite ne tik komfortiškai ir saugiai, bet ir sumažinsite galimas būsimas išlaidas po kelerių ar keliolikos metų. Sumažinsime namo eksploataciją – pastato naudojimas nekels finansinių rūpesčių.

Gyvenamųjų namų statybos terminai

Pasirinkę „Fixup“ statybų specialistų komandą nerizikuosite – optimaliai ir tinkamai finansiškai apskaičiuotai įgyvendinsime namo architektūrą, parinksime tinkamus konstrukcinius sprendimus, pasirūpinsime reikiamomis medžiagomis ir įrankiais.

Nusprendus patiems statyti gyvenamąjį namą, didžiausias rūpestis gali būti laikas. Vertindami užsakovo laiką statybų procesui neleisime užsitęsti.

Kiekvienas gyvenamojo namo projektas yra individualus, bet visada orientuojamės į jo įgyvendinimo trukmę. Atsižvelgdami į užsakovo gyvenamojo namo projekto sudėtingumą, vietovę ir lūkesčius, pasiūlysime greitą ir patikimą statybų sprendimą.

„Fixup“ užtikrins, kad jūsų svajonių būsto statybos keltų kuo mažiau rūpesčių, būtų už prieinamą kainą ir netruktų per ilgai.

Zemes sklypu ir statiniu kadastriniai matavimai | Geodezijos linija
 

Gyvenamųjų namų statybos eiga

Namo projekto parengimas, statybos leidimas ir pats statybos procesas yra ganėtinai sudėtingi darbai, kurių rezultatas priklauso nuo to, kaip gerai pasiruošite ir atliksite šiuos veiksmus. 

Statybos proceso metu svarbu stebėti ir reguliariai tikrinti atliekamus darbus. Dažnai užsakovas neturi reikiamų žinių, todėl turi būti samdomas patikimas statybos specialistas, gebantis kontroliuoti darbų vykdymą. 

Namo statybos darbų startas yra pamatai. Jų aukštį parenkame atsižvelgiant į šalia esančius kaimynus arba kelią – pastatas turi būti aukščiau kelio, kad aplink jį nesikauptų vanduo. Nuo namo pamatų priklauso, kiek ekonomiškai sandarus bus pastatas, tai ateityje sumažins išlaidų kaštus.

Pasirenkant sienų konstrukciją dėmesio reikia skirti medžiagoms, nes nuo jų priklauso mūro stiprumas. Baigę mūrijimo darbus ir pasiekę stogo pradžios liniją, montuojame stogo žiedą.

Langus, lauko duris ir garažo vartus patariame užsakyti įrengus sąramas. Jų laukti galima iki mūro ar stogo darbų pabaigos – taip sutaupysite laiko. 

Stogas turi didelę įtaką pastato šilumos nuostoliams bei energijos vartojimo efektyvumui. Patarsime, kokią dangą stogui rinktis, kad sumažintumėte namo šildymui ar vėsinimui sunaudojamą energiją.

Geras fasadas suteikia pastatui reprezentatyvią išvaizdą. Modernios šiuolaikinės „Fixup“  taikomos technologijos leidžia sutaupyti daug statybai skirto laiko ir užtikrina pastato efektyvumui reikalingus rodiklius.

Paskutiniajame namo statybos etape sutvarkome lauko aplinką ir pradedame išorės ir vidaus apdailos darbus.

Kotedžų statyba

Kotedžų statybos kaina

Užtikrinsime, kad kotedžo statybos darbai būtų atlikti profesionaliai. Kotedžą pagal užsakovo projektą pastatysime už prieinamą kainą.

Atsižvelgę į užsakovo kotedžo statybos projektą ir biudžetą, pasiūlysime priimtiniausią ir optimaliausiai lūkesčius įgyvendinančius sprendimus. Statybos nereikš didelių išlaidų. Be to, pagalvojame ir apie ateitį – „Fixup“ komanda renkasi finansinius kaštus sumažinančius kotedžų statybų sprendimus ir technologijas. Ilgaamžiškumą garantuojantys sprendimai leis sutaupyti ne vienerius metus.

„Fixup“ statyti kotedžai atitinka A, A+ ir A++ energinę klasę. Taip pat kotedžai  išsiskiria konstrukcijų stabilumu, geromis akumuliacinėmis savybėmis ir garso izoliacija.

Už prieinamą kainą pastatysime šiltą, tvirtą ir ekonomišką pastatą. Pasirūpinsime reikiamomis statybinėmis medžiagomis, įrankiais bei transportu. Renkamės tik kokybiškas, taisymo nereikalaujančias medžiagas, tai taip pat padeda sutaupyti: žinome, kurie tiekėjai siūlo užsakovo biudžeto neviršijančius pasirinkimus. Patikėkite darbą „Fixup“ profesionaliai komandai.

Kotedžų statybos terminai

Atliekame visus kotedžų interjero įrengimo darbus. Tikime, kad gauti visas paslaugas iš vienų rankų yra privalumas, tačiau, esant poreikiui, atliekame ir atskirus kotedžų įrengimo darbus. Norint tinkamai įrengti kotedžą, reikia gerai suplanuoti reikiamus įrengimo ir apdailos darbus. Atsižvelgę į užsakovo turimą kotedžo projektą ar jau pastatytą pastatą, padėsime įgyvendinti visus lūkesčius.

Paaiškinsime, kodėl verta rinktis vienas ar kitas apdailos medžiagas. Norėdami kotedžą paversti jaukia namų oaze, kreipkitės į patyrusius „Fixup“ specialistus – kotedžą įrengsime greitai ir už prieinamą kainą.

Kotedžo įrengimas apie įvairius darbus: nuo santechnikos ir elektros išvedžiojimo iki pilnos apdailos ir įrangos pajungimo. Jie reikalauja specifinių žinių ir patirties, todėl patikėkite juos „Fixup“ komandai. Sukursime darbų planą, tad visi darbai yra atliekami nuosekliai užtikrinant tvarką, technologijų išlaikymą bei laiku atliekamą darbą. Norėdami kotedžą paversti jaukių namų oaze, kreipkitės į „Fixup“.

Kotedžų įrengimo darbai

Neretam būsimam kotedžo savininkui tokio statinio įrengimas reikalauja laiko ir jėgų. Norint tinkamai įrengti kotedžą, reikia gerai suplanuoti reikiamus įrengimo ir apdailos darbus. of model sentence structures, to generate Lorem Ip looks reasonable. The generated Lorem Ipsum is therefore always free from, injected humour, or non-characteristic words etor randomised words whi

Vien pastatyti kotedžą neužtenka, jame dar negalėsite gyventi. Patarsime ir paaiškinsime, kodėl, atsižvelgiant į jūsų lūkesčius, verta rinktis vienas ar kitas statybines medžiagas.

Norėdami kotedžą paversti jaukia namų oaze, kreipkitės į patyrusius „Fixup“ specialistus, kurie įrengs kotedžą ir išpildys užsakovo lūkesčius. words whi combined with a handful of model sentence structures, to generate Lorem Ip looks reasonable. The generated Lorem Ipsum is therefore always free from, injected words etor randomised words whs whi

Daugiabučių namų statyba

Daugiabučių namų statybos kaina

„Fixup“ atsižvelgia į klientų pageidavimus ir daugiabučių namų statybai naudoja kokybiškas, energiją taupančias medžiagas. Siūlome geriausiai poreikius atitinkančią paslaugą. Mes pasirūpinsime, kad daugiabučio namo statybą vyktų detaliai pagal planą. Statybos darbus atliekame laiku, nes kylančius nesklandumus sprendžiame iš anksto, o ne paliekame ateičiai.

Kartu su vietos ir tarptautinėmis nekilnojamojo turto plėtros bendrovėmis statome daugiabučius namus. Be kitų darbų organizuojame subrangovų darbą, įrengiame pamatus, mūrijame sienas, šiltiname fasadus, įrengiame stogus, garsą izoliuojančias perdangų grindis bei oru sklindantį garsą izoliuojančias atitvaras tarp butų ir pačiame bute, atliekame visus reikalingus vidaus ir išorės apdailos darbus.

Profesionali „Fixup“ komanda neleis kliento pinigų leisti vėjais. Mums svarbi kiekvieno kliento nuomonė bei lūkesčiai – siekiame kuo geriau įgyvendinti kliento užsakymą.

Platus atliekamų daugiabučių statybos darbų spektras užsakovams užtikrina mažesnes išlaidas, jaukesnį daugiabučio mikroklimatą, tvarkingą ir gyventojų estetinius poreikius tenkinančią aplinką. Statybos darbus atliekame kruopščiai ir laiku. Pritaikydami naujausias technologijas ir statybos darbuose naudodami tik kokybiškas medžiagas užtikriname aukštą teikiamų daugiabučių statybos paslaugų kokybę. Atsakome už galutinį namų statybos rezultatą. Atliktiems darbams suteikiame garantiją. Siūlome tik funkcionalius ir ekonomiškai pagrįstus namo interjero ir eksterjero sprendimus. Turime platų, kruopščiai atrinktų, laiko patikrintų partnerių ir tiekėjų tinklą, todėl galime užtikrinti gerą kainos ir kokybės santykį. Mūsų komandoje dirba tik ilgalaikę patirtį turintys profesionalai. Pasirūpiname statybinių medžiagų užsakymu, atvežimo į statybos darbų vietą, taip pat turime tinkamą transportą statybinėms šiukšlėms išvežti.

Daugiabučių namų statyba yra ilgas ir specifinių žinių reikalaujantis procesas. Statybos darbus patikėkite tik profesionalams, kurie užtikrins, jog darbai būtų įvykdyti tinkamai ir laiku. 

Daugiabučių namų statybos terminai

„Fixup“ komanda stato daugiabučius namus. Iki statybų pradžios aptariame su užsakovu projekto detales, padedame teisingai pasirinkti medžiagas, patiksliname projekte numatytus medžiagų kiekius ir kt..

Visu namo statybos laikotarpiu užsakovą konsultuojame kaip optimaliai galima sumažinti statybos kainą nepažeidžiant statybų reikalavimų ir nepabloginant kokybės.

Užsakovui pageidaujant nurodome ir padedame pigiau įsigyti reikiamas medžiagas bei suorganizuojame jų atvežimą bei iškrovimą objekte. Su užsakovu suderinę sąmatą, terminus ir mokėjimo grafikus, pasirašome statybos rangos sutartis.

Po sutarties pasirašymo pradedami darbai, kurių metu viskas vyksta pagal projektus ir pasirašytą sutartį. Jei projektai statybų metu nesikeičia, šis procesas vyksta sklandžiai ir laiku. 

Siūlome optimaliai greitą daugiabučių statybos paslaugą.

logo

Turite
klausimų?

Mums labai rūpi Jūsų nuomonė! Padėkite mums tobulėti – pasidalinkite savo nuomone apie FIXUP.

Naudojotės ar norite pasinaudoti FIXUP paslaugomis? O galbūt kažko pasigedote? Turite pasiūlymų?

Norėdami parašyti žinutę mums, galite užpildyti esančią kairėje kontaktinę formą.

Ačiū Jums!

Taip pat galite rašyti el. paštu: info@fixup.lt