Terasų, stoginių, pavėsinių
įrengimas

Laisvalaikio zonų įrengimas

Poilsio zonų staybos bei
įrengimo darbai

Poilsio zonoms keliami aukšti saugumo ir kokybės reikalavimai, todėl jų statybos ir įrengimo darbus privalu patikėti profesionalams. „Fixup“ užtikrina, kad poilsio zonos būtų įrengtos laikantis visų joms keliamų saugumo ir kokybės reikalavimų.

Nesvarbu, ar įrenginėsime poilsio zoną individualaus gyvenamojo namo kieme, ar daugiabučio namo žaidimų aikštelėje, laikysimės visų reikalavimų. Užtikrinsime, kad rezultatas džiugintų ne vienerius metus. Poilsio zonoms naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas.

Atsižvelgiame, kas, kada ir kiek jomis naudosis – galime patarti, kokias medžiagas rinktis, kad jos būtų atsparesnės nusidėvėjimui ir tarnautų ilgiau.

Taip pat pasirūpinsime, kad statybų vieta darbų metu būtų saugi ir nekeltų pavojaus.

Terasų įrengimas

Terasas įrengiame pagal individualius užsakovo poreikius

Terasą galime pastatyti šalia privataus namo ar sodo namelio.

Nuo to, kokios terasos norėsite – kokio dydžio, iš kokių medžiagų, atvira ar uždara – priklauso jos statyba. Nežinote, ką pasirinkti? Pasikonsultuokite su mumis ir paaiškinsime, kokie yra vienos ar kitos medžiagos pliusai ir minusai. Priklausomai nuo to, kiek terasą naudosite ir kokios oro sąlygos ją veiks, padėsime išsirinkti tinkamiausias medžiagas. Taip pat padėsime nuspręsti, ar terasa turi būti atvira, ar uždara. 

Statome ir įrengiame terasas pagal užsakovo turimą projektą. Nuo mažų, skirtų jaukiems šeimos vakarams leisti iki didelių, tinkamų pobūviams.

Be to, renkantis terasos montavimo darbus ne piko metu pavasarį ir vasarą, galima šiek tiek sutaupyti, nes kainos būna draugiškesnės. Terasą įrengti galime net žiemą. Esame lankstūs ir galime prisiderinti prie užsakovo. Terasos statybos ir įrengimo darbus vykdysime užsakovui patogiu laiku. Pasirūpinsime, kad poilsio kampelio statybos ar įrengimas šalia namų keltų kuo mažiau rūpesčių užsakovui – patikėkite darbus vienai meistrų komandai.

Kaip ir planuojant kiekvieną naują eksterjero elementą ar statinį kieme, verta įsivertinti, ar lauko terasos montavimas yra tas darbas, kurį norėtumėte ir galėtumėte atlikti patys. Patikėjus darbus specialistams terasa bus įrengta greičiau, išvengsite galimų klaidų ir nesugaišite laiko jų taisymui. Nereikės rūpintis terasai tinkamų medžiagų, įrankių įsigyjimu. Taip pat nereikės ieškoti, kur dėti statybinių medžiagų likučius. Palikite visus darbus vienai „Fixup“ meistrų komandai.

Terasą įrengimas

Patikėję terasos statybų ir įrengimo darbus „Fixup“ išvengsite klausimų ir klaidų – meistrai terasą įrengs greitai ir kokybiškai.

Terasos statyba prasideda nuo polių, į kuriuos įtaisomas strypas, palengvinantis tolimesnį grindų montavimą. Terasos grindų pasiūla didelė – padėsime išsirinkti priežiūrai skiriamo laiko ir kainos atžvilgiu geriausią variantą. Paaiškinsime, kuo skiriasi vienos ar kitos medžiagos, papasakosime, kaip jas prižiūrėti bei apie jų susidėvėjimą: kaip reaguoja į aplinkos pokyčius ar vaikščiojimą ant jų. Pagelbėsime nepasiklysti didelėje pasiūloje.

Priklausomai nuo projekto, terasą įrengiame atvirą, uždarą ar pusiau uždarą. Terasą galime įstiklinti. Pasidalinkite savo lūkesčiais su mumis ir padėsime nsupręsti, kuris sprendimas tinkamiausias ir optimaliausias jūsų kiemui.

Lietuvoje oras nenuspėjamas net vasarą, rekomenduotina virš terasos grindų įsirengti stogą. Terasos stogas yra dar vienas klientų rūpestis, kadangi tam reikia specifinių žinių. Patariame, kokią stogo dangą rinktis priklausomai nuo terasos vietos ir paskirties. Terasos stogo konstrukcija turėtų būti lengva ir neperkrauta. Kadangi terasos stogas dažniausiai įrengtas virš esamų namo langų, siūlome skaidrias dangas. 

Stoginių įrengimas

Stoginių įrengimo paslaugos

Stoginės – populiarus ir universalus pasirinkimas. „Fixup“ įrengia įvairių paskirčių stogines.  Ar tektų apsisaugoti nuo vasaros karščio, ar nuo žiemos pūgų – padėsime visais metų laikais.

Galime pasiūlyti įvairius stoginių įrengimo sprendimus, priklausomai nuo stoginės paskirties, konkrečių praktinių poreikių ir užsakovo individualaus estetinio skonio. Stoginė yra pigesnis ir ekonomiškesnis variantas nei įprasta terasa, garažas ar malkinė. Ieškote modernaus būdo pasislėpti nuo saulės ar lietaus būnant terasoje? Norite apsaugoti savo terasą ir lauko baldus? Kreipkitės į „Fixup“ ir įgyvendsime visus, rodos net ir neįgyvendinamus lūkesčius.

3

2

Stoginių privalumai

„Fixup“ statomos ir įrengiamos stoginės – ilgaamžės, stilingos, skirtingų matmenų, kokybiškų medžiagų ir išskirtinio dizaino. Stoginės yra naudingos ištisus metus. Vasarą stoginė suteiks vėsą ir pastogę nuo vėjo ir lietaus, o jūsų baldų nereiks slėpti po tam skirtais užtiesalais ar nešioti į namo vidų. Žiemą stoginės apsaugos jūsų terasą nuo pastovios drėgmės, taip išlaikant ją nepakitusią ir ilgaamžiškesnę, kadangi sumažins oro sąlygų veikimą terasos grindų dangai.

Dėl savo techninių charakteristikų „Fixup“ stoginių įrengimui naudojamos įvairių profilių konstrukcijos yra ilgaamžės, stabilios, nereikalauja jokios papildomos priežiūros ir puikiai dera prie užsakovo namo eksterjero.

Dažniausiai stoginės naudojamos apsaugoti terasoms. Pasitaiko atvejų, kai įrengus terasą mėgautis jos teikiamais privalumais galima ne visada. Todėl norint užtikrinti komfortą ir galimybę terasą naudoti pagal paskirtį ne tik vasarą, bet ir kitais metų sezonais, padeda stoginės įrengimas. Padėsime sukurti daugiau komforto, apsaugos, taip pat patrauklią formą ir daugiau vertės jūsų namams. „Fixup“ siekis – jauki aplinka ir geresnės gyvenimo kokybės dalis.

Stoginių įrengimo darbai

Stogines įrengsime nepriklausomai nuo jų paskirties: pavėsinę sode, stoginę automobiliui ar dviračiams, stoginę prie namo ir skirtą kitiems individualiems poreikiams. „Fixup“ užsakovams siūlo ypatingai aukštos kokybės už prieinamą kainą šias stogines. Pasiūlome tiek įprastas, tiek specialias berėmes paskirties stoginių konstrukcijas. Medžiagos atitinka užsakovų poreikius  ir Europos Sąjungos bei Lietuvos respublikos kokybės reikalavimus ir gamintojo suteiktą garantiją.

Atsižvelgus į užsakovo poreikius ir biudžetą, pasiūlysime optimaliausią sprendimą. Mūsų naudojamos medžiagos atitinka Europos sąjungos ir Lietuvos respublikos kokybės reikalavimus ir gamintojo suteiktą sertifikatą.

Patarsime, kokią dangą rinktis. Sumontavus pasirinktos paskirties stoginę, esant poreikiui, ją įstiklinsime. Dirbame su kokybiškomis medžiagomis: tvirtomis, lengvomis, atspariomis UV spinduliams ir kitiems klimato salygų poveikiams. Stogo danga gali būti laidi šviesai, todėl terasoje visada bus šviesiau, nei naudojant kitas neskaidrias stogo dangas. Norintiems turėti mažiau vėjuotą terasos erdvę ar daugiau privatumo, siūlome uždaryti terasos stoginės vieną, du arba visus šonus.

Pavėsinių statyba

Pavėsinių įrengimo paslaugos

Vien medinių lauko pavėsinių dizainų yra įvairių, kaip išsirinkti? Parekomenduosime, kas kokybiška ir praktiška, apsispręsti bus daug lengviau. Medžiagų, iš kurių statomos pavėsinės, pasiūla didelė. Patarsime, kuri užsakovui tinkamiausia – medžiagos skiriasi tuo, kaip jas veikia lietus, saulė ir sniegas, taip pat nevienodai atsparios susidėvėjimui. Be to, skiriasi ir pavėsinės medžiagų priežiūra: vienoms užtenka plovimo vandneiu, kitoms reikia alyvavimo.

Pavėsinės statyba prasideda nuo pamatų įrengimo. Svarbu tinkamai sudėti pavėsinės pagrindą ir jį išlyginti. Tai nulems, kokios būklės statinys bus vėliau.

Priklausomai nuo projekto, įrengiamos sienos ir stogas. Tai didžiausią naudojimo apkrovą gaunantys paviršiai – pasikonsultuokite su meistrais, jie patars, kaip išvengti greito susidėvėjimo. Jeigu įrengiate įstiklintą pavėsinę, geriausiai būdas padaryti ją patogia – šiltos grindys.  Dangos klojimu ir jos dažymu baigiamas stogo įrengimas. Pavėsinės stogą patikėkite meistrams – nerizikuosite, kad žiemą susikaupęs sniegas neturės reikiamo nuolydžio.

Tik kokybiškos pavėsinės

Visas pavėsines galime pagaminti pagal pačių užsakovų pasirinktus matmenis. Esant pageidavimuo, galime parinkti kitokią stogo ar grindų dangą, nei nurodyta užsakovo turimame pavėsinės projekte. Siekiant apsaugoti pavėsines nuo išorinių poveikių  medieną antiseptikuojame druskų tirpalu arba nudažomome. Visas pavėsinės medžiagas atvežame į jūsų namus ir sumontuojame patys.

Taip pat pasirūpinsime pavėsinės statybai reikalingų medžiagų įsigyjimu. Užsakovui nereikės rūpintis, iš kurių tiekėjų jas įsigyti pačiam. Pastatę ir įrengę pavėsinę sutvarkysime darbų vietą – surinksime ir išvešime statybines šiukšles.

Lietuvoje nemažai gamintojų, kurie užsiima pavėsinių gamyba, tačiau kokybės ar funkcionalių sprendimų vis dar pritrūksta.  Tuo tarpu „Fixup“ siūlomos pavėsinės jus nustebins aukštos kokybės medžiagomis ir paprasta priežiūra. Vis dar svarstote, ar pavėsinė yra tinkamas pasirinkimas jūsų sodui? Kreipkitės ir mes padėsime apsispręsti atskleisdami pavėsinių funkcionalumo, jaukumo, ir dizaino galimybes laisvalaikiui namų kieme

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus telefonu +370 600 92717 arba galite rašyti el. paštu: info@fixup.lt.

logo

Turite
klausimų?

Mums labai rūpi Jūsų nuomonė! Padėkite mums tobulėti – pasidalinkite savo nuomone apie FIXUP.

Naudojotės ar norite pasinaudoti FIXUP paslaugomis? O galbūt kažko pasigedote? Turite pasiūlymų?

Norėdami parašyti žinutę mums, galite užpildyti esančią kairėje kontaktinę formą.

Ačiū Jums!

Taip pat galite rašyti el. paštu: info@fixup.lt