Išorės ir vidaus statybų darbai

Namų bei butų įrengimas
Prabangaus būsto įrengimas
išorės apdailos statybos darbai

Vidaus ir išorės apdailos darbai

Koks tai bebūtų statinys, išorės apdaila jam suteikia estetinį vaizdą bei apsaugo nuo drėgmės ir temperatūros poveikio, vidaus apdaila – suteikia jaukumo. „Fixup“ profesionalai pasiryžę įgyvendinti net ir pačius įmantriausius klientų sukurtus apdailos sprendimus. 

Kreipkitės ir padėsime jūsų vizijas paversti realybe! Vykdome įvairiausių dydžių projektus. Atsižvelgiame į individualius klientų norus ir, jei įmanoma, pasiūlome kelis idėjų įgyvendinimo būdus. Žinome, kokius rūpesčius gali sukelti netinkamai parinktos vidaus ar išorės apdailos medžiagos ir darbų technologija, todėl siekiame to išvengti dar prieš pradėdami darbus.

Apdailos darbai atliekami įvairios paskirties objektuose. Priklausomai nuo poreikių galime atlikti tam tikrą apdailos darbų užduotį arba rinktis pilną apdailos atlikimą. Patogiausia, kai visus apdailos darbus atlieka viena meistrų komanda ir kiekvienam darbui nereikia ieškoti vis kito meistro. Taip sugaištama mažiau laiko – nereikia įvertinti, kokie darbai atlikti kitų darbininkų.

Norėdami suteikti namams nepriekaištingą išvaizdą tiek išorėje, tiek viduje, rinkitės profesionalius „Fixup“ specialistus. Jie atliks visus reikiamus darbus, o klientui kiekvienam apdailos darbui nereikės ieškoti vis kitų meistrų.

Namų bei butų įrengimas

Gražus ir tvarkingas būstas

Gražus ir tvarkingas būstas – kiekvieno svajonė.
Pasirūpinsime, kad klientai galėtų gyventi jaukiai.

Jei atsitiko taip, kad neseniai darėte remontą, bet ėmė ryškėti nekokybiškai atlikto darbo padariniai ar apdailos darbų reikia naujam pastatui – kreipkitės į „Fixup“. Nuo to, kaip bus atlikti buto apdailos darbai, priklausys tolimesnio gyvenimo kokybė sukurtoje aplinkoje.

Buto įrengimui įtakos turi ir darbų vykdytojai. Greitis, kokybė, vizijų įgyvendinimas yra mūsų siekis. Įrengimo užduotį patikėkite tik patyrusiems ir patikimiems specialistams.

Gyveanamojo namo ar buto įrengimas

Gyveanamojo namo ar buto įrengimui įtakos turi ir darbų vykdytojai. Nuo jų ne tik priklausys būsto įrengimo kaina, bet ir greitis, kokybė, lūkesčių įgyvendinimo tikslumas. Užtikrinisime, kad visi įrengimo darbai būtų įrengti patikimai ir patyrusių specialistų. Atsižvelgdami į užsakovo norimus namų bei butų įrengimo darbus, juos atliksime optimaliai greitai. Darbai nebus atlikti per greitai, todėl vėliau neteks taisyti klaidų.

Prieš darbų pradžią apibrėžiame, kiek laiko užtruks įrengimo darbai, nuosekliai laikomės sutarto darbų vykdymo plano.

Galime įrengti bet kokio tipo būstą – kotedžą, butą, gyvenamąjį namą bei kitos paskirties pastatą.

Gyvenamųjų namų ir butų įrengimo eiga

Apdaila reikalauja kruopštumo.
Užsakovams teikiame aukščiausios kokybės namų ir butų apdailos paslaugas.

Prieš imdamiesi darbų apžiūrime pastatą ir patariame, kokie sprendimai geriausiai patenkintų lūkesčius. Su užsakovais diskutuojame, kaip pasiekti jų įsivaizduojamą baigtinį rezultatą, o esant poreikiui pirminį projekto variantą pakoreguojame. Operatyviai sudarome darbų planą, apskaičiuojame būsimas išlaidas ir numatome darbų trukmę. 

Atsižvelgdami į kliento pageidavimus ir pastato struktūrą, vietos specifiką, parenkame geriausiai tinkančias medžiagas. Be to, pasirūpiname reikalingų apdailos medžiagų užsakymu, įsigijimu ir atvežimu į darbų vietą.

Paruošiame paviršių būsimiems darbams: atsakingai ir kruopščiai nugludiname kiekvieną milimetrą, išlyginame sienas ir lubas, pasirūpiname izoliacija. Svarbu, kad apdailos darbų vieta būtų tvarkinga, todėl pasirūpiname ir šiukšlių surinkimu bei išgabenimu į jų surinkimo vietas – užsakovui nereikia rūpintis, kur išmesti statybines medžiagas.

Vykdome visus interjero apdailos darbus nuo sienų tinkavimo ir tapetavimo iki grindjuosčių pritaikymo ir nešvarumų šalinimo. Apdailos darbus atliksime kruopščiai, tad būstas bus itin jaukus. Patyrę „Fixup“ meistrai užtikrins, kad nebūtų palikti estetinį apdailos vaizdą gadinantys nelygumai, išsišokimai, tarpeliai.

Darbus pradėjus ir tęsiant pagal jų eiliškumą, o ne imantis bet kurio, gyvenamojo namo ar buto įrengimas nekels tiek daug rūpesčių, kiek tikitės. Nuoseklus darbų organizuotumas – jaukių namų garantas.

Prabangaus būsto įrengimas

Prabangus būstas

Prabangaus būsto įrengimas gali gąsdinti dėl didesnės darbų kainos.
Nurimkite – „Fixup“ komanda žino, kaip sumažinti  prabangaus interjero dizaino kainą.

Prieš pradedant apdailos darbus svarbu sudaryti biudžetą, kuris padės kontroliuoti išlaidas. Prabangaus būsto įrengimas gali būti pigesnis, nei užsakovas tikisi. Kartu rasime geriausią sprendimą, kaip nepermokant įrengti išskirtinumu pasižymintį būstą.

Dažniausiai būstas įsigyjamas su daline apdaila, o tai reiškia, kad užbaigti apdailą teks savarankiškai. Ilgametę patirtį turintys „Fixup“ meistrai padės išspręsti visus neaiškumus. Nebijokite klausti – „Fixup“ komanda yra pasiruošusi padėti išsirinkti tinkamiausias medžiagas, patarti, kokį apdailos sprendimą pasirinkti. Prabanga dvelkianti namų vidaus apdaila už prieinamą kainą gali tapti realybe.

Pačių pigiausių medžiagų ir paslaugų pasirinkimas gali kainuoti gerokai brangiau, kai teks taisyti atliktų darbų broką. Mūsų meistrai taupys užsakovo laiką ir pinigus neatlikdami klaidų. Svarbu rinktis patikimus meistrus – rekomendacijos, patirtis, garantijos yra trys pasirinkimo kriterijai, kuriais turėtų vadovautis kiekvienas užsakovas.

 

1

Prabangaus būsto įrengimo darbų terminai

Pilnai įgyvendinsime skirtingos stilistikos būsto vidaus apdailos darbus. Nebijokite leisti sau svajoti ir planuoti, o vizijų įgyvendinimą palikite profesionaliai „Fixup“ komandai. Perdažysime sienas, įklijuosime plyteles bei atliksime kitus įrengimo darbus ar ištaisysime anksčiau kitų atliktų darbų broką. Pasiūlysime geriausius specialistus, kurie leis užsakovui džiaugtis rezultatu.

Prieš darbų pradžią parengiame darbų atlikimo ir statybinių medžiagų kainų sąmatas. Visada atsižvelgiami į užsakovo lūkesčių ir kainos santykį ir laikotarpį, per kurį reikia atlikti darbus. Orientuojamės į optimalų greitumą.

Vykdome gipso plokščių atvežimą ir montavimą, sienų, laiptų griovimo ir tvarkymo darbus, pertvarų statymą, nišų įrengimą, sienų lyginimą ir paruošimą dažymui, įskilusių plytelių šalinimą ir naujų perklijavimą, pado įrengimą vonios ar dušo kambaryje, palangių žeminimą bei kiti smulkius statybos ir remonto darbus.  Nežinote, nuo ko pradėti vidaus įrengimo darbus? Esame pasiruošę padėti.

profesionalumas, garantijos

„Fixup“ užtikrina, jog vidaus apdailos darbams būtų naudojamos patikimų gamintojų medžiagos ir kokybišką darbą užtikrinančios technologijos. Taip pat pasirūpiname reikalingų medžiagų atvežimu į objektą ir šiukšlių išvežimu iš jo.

Profesionaliai atlikti apdailos darbai leis mėgautis komfortiška namų aplinka ne vienerius metus. Be to, sumažins paviršių nusidėvėjimą, todėl sutaupysite, nes tai nereikalaus papildomų išlaidų.

Užtikriname ilgalaikę atliktų darbų garantiją – „Fixup“ meistrų komanda yra kvalifikuota ir užsakovams siūlo ekonomiškiausius statybų sprendimus.

Išorės apdailos statybos darbai

Išorės apdaila

Pastato fasado apdaila – baigiamieji statybos darbai, pastatui suteikiantys norimą išvaizdą bei apsaugantys konstrukcijas nuo išorinių veiksnių. Šie darbai atliekami tiek statant naują, tiek šiltinant ar remontuojant seną pastatą. Vienas iš pastato fasado apdailos darbų – sienų apšiltinimas. Nuo jo priklauso, kiek šiltas bus namas ir ar pavyks sutaupyti šaltuoju metų sezonu.

Pasirinkti tinkamiausias apdailos medžiagas ir būdą gali būti sudėtinga, todėl padėsime nepasiklysti didelėje pasiūloje. Patarsime, kurios medžiagos bus atsparios temperatūrų pokyčiams, drėgmei, tiesioginiams saulės spinduliams bei korozijai.

„Fixup“  atlieka įvairius išorės apdailos darbus. Kvalifikuoti meistrai pasirūpins apdailos medžiagomis ir jūsų namų fasadu. Kokybiškas darbas užtikrins norimą rezultatą ir pastato ilgaamžiškumą. Užtikrinsime, kad gyventumėte ne tik erdviame, jaukiame, bet ir estetiškai atrodančiame name už prieinamą kainą.

Nuo sprendimų priėmimo iki įgyvendinimo

Klaidinga galvoti, kad išorės apdailos darbai prasideda nuo konkrečių praktinių veiksmų. Pirmiausia – sprendimų priėmimas. Galimų išorės apdailos sprendimų pasirinkimas nemažas, fasado apdaila gali būti labai įvairi. Esame pasiruošę padėti išsirinkti geriausiai užsakovo norus įgyvendinti galinčius sprendimus. Išklausysime užsakovo norus, o jų įgyvendinimas neužtruks per ilgai, nes žinome, kaip laukiamas galutinis rezultatas.

Turėdami pakankamai teorinių ir praktinių žinių „Fixup“ fasado apdailą atliks profesionaliai ir užkirs kelią galimoms klaidoms, apdailos darbus daryti nusprendus pačiam užsakovui.

Esame atsakingi ir patikimi meistrai, kurie visus išorės apdailos darbus atlieka nuo pradžios iki pabaigos, besilaikant numatytų terminų ir vykdant susitarimo sąlygas. Mūsų atlikti darbai bus ilgaamžiai ir nekels papildomų rūpesčių ateityje. Kreipkitės, jei norite kokybės ir profesionalaus greičio. Orientuojamės į kokybę, todėl nors darbus stengiamės atlikti greitai, jiems skiriame pakankamai laiko.

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus telefonu +370 600 92717 arba galite rašyti el. paštu: info@fixup.lt.

logo

Turite
klausimų?

Mums labai rūpi Jūsų nuomonė! Padėkite mums tobulėti – pasidalinkite savo nuomone apie FIXUP.

Naudojotės ar norite pasinaudoti FIXUP paslaugomis? O galbūt kažko pasigedote? Turite pasiūlymų?

Norėdami parašyti žinutę mums, galite užpildyti esančią kairėje kontaktinę formą.

Ačiū Jums!

Taip pat galite rašyti el. paštu: info@fixup.lt