Komercinių objektų įrengimas

Parduotuvių, biurų, kavinių, restoranų, degalinių, komercinių patalpų įrengimas
Visuomeninės paskirties objektų įrengimo darbai

Komercinių objektų įrengimas

ĮĮrengiame ir renovuojame kavines, restoranus, viešbučius, biurus prekybos taškus prekybos centruose, parduotuves. Daug dėmesio skiriame bendradarbiavimui su užsakovu, siekdami iki pat smulkmenų išsiaiškinti keliamus lūkesčius.

Norite perplanuoti patalpas? „Fixup“ meistrai išgriaus nereikalingą sieną, pastatys naują, pilnai įrengs grindis, sienas, lubas bei atliks vidaus ir išorės apdailą. Patarsime, kurios medžiagos yra tinkamiausios atsižvelgdami į komercinio objekto paskirtį. Darbus atliksime besilaikydami visų kokybės reglamentų, todėl būsimos naujos ar atnaujintos komercinės patalpos bus itin patrauklios būsimiems lankytojams.

Profesionalūs meistrai atlieka montavimo, remonto, nekokybiško meistrų darbo taisymo, profilaktinės priežiūros paslaugas. Atsižvelgiame į šeimos, neįgaliųjų ir kitų socialinių grupių poreikius – objektą įrengiame kokybiškai ir funkcionaliai. 

Turime patirties įgyvendinant visuomeninių, komercinės paskirties pastatų projektus bei užtikrinant visą reikalingą infrastruktūrą. Visuose statybos procesų etapuose užtikriname savo statomų objektų priežiūrą bei glaudų bendradarbiavimą su užsakovais.

Parduotuvių įrengimo ir
statybos darbai

Parduotuvių statyba ir įrengimas

Užsakovams siūlome kompleksinius įrengimo darbus – bendrastatybinius, apdailos ir inžinerinius.

Parduotuvės erdvė turi būti patraukli ir funkcionali, o prekės išdėliotos taip, kad pritrauktų klientus. Mūsų komanda pasiruošusi pasirūpinti viskuo: nuo apšvietimo įrengimo iki lentynų išdėstymo. Patarsime ir padėsime nuspręsti, kokias medžiagas pasirinkti, kad jos atitiktų objekto paskirties keliamus reikalavimus. Padėsime sumažinti galimus išlaidų kaštus – patarsime, kaip prižiūrėti skirtingus paviršius.

Atsižvelgdami į jūsų parduotuvės tipą, parduodamų prekių pobūdį ir darbo laiką, sutartimi apibrėšime, per kokį laikotarpį turime atlikti įrengimo darbus: pradedant nuo šviestuvų ir elektros lempučių parinkimo, baigiant grindų dangos ir grindjuosčių klojimu.

Statome ir įrengiame skirtingos architektūrinės stilistikos, aukščiausius šiuolaikinių technologijų, projektavimo ir ekonominius pramoninės statybos reikalavimus atitinkančius prekybos centrus ir parduotuves. Orientuojamės į aukščiausios kokybės paslaugas dėl to prisitaikome prie kliento poreikių ir aplinkos veiksnių. Atsižvelgę į užsakovo projektą, parinksime numatyto biudžeto sumos neviršijančius sprendimus.

Dėmesys detalėms

„Fixup“ rūpinasi komercinių patalpų apdailos įrengimu. Darbus atlikti galime tiek visiškai naujame, tiek jau turėjusį apdailą pastate, taip pat prekybos ir pramogų centruose.

Apdailos medžiagomis ir jų pristatymu pasirūpins mūsų projektų vadovas. Užsakovui teliks pasirūpinti vidaus interjero klausimais, o esant poreikiui patarsime, ką rinktis – paaiškinsime, kaip vienos medžiagos gali sąveikauti su kitomis. Atlikus apdailos darbus komercinė patalpa bus išvalyta, tad nieko nelaukus, užsakovas galės naudotis patalpomis. Parduotuvę paversime į suplanuotai veiklai tinkamą erdvę.

Esame profesionalūs savo srities specialistai, todėl dirbame vadovaudamiesi naujausiais technologiniais sprendimais, kurie yra ilgaamžiai ir patikimi. Visus darbus atliekame laiku, laikantis aukščiausių kokybės standartų.

Aukštos kokybės rezultatą užtikrina dėmesys detalėms, geras darbo organizavimas ir garantija, kad komercinius objektus įrengs kvalifikuotų meistrų komanda. Siekiame, kad užsakovo finansiniai ištekliai komercinių objektų įrengimui būtų panaudoti tikslingai.

Kokybiški sprendimai

Kad galėtume kokybiškai ir laiku atlikti darbus, pirmiausia išnagrinėjame pastato projekto planą.

Sudarome darbų planą, apskaičiuojame būsimas išlaidas ir numatome darbų trukmę. Visada patariame, kokias medžiagas rinktis, kad jos patenkintų numatomus užsakovo lūkesčius. Atsižvelgiame į kainos ir kokybės santykį, kad užsakovui netektų nusivilti pasirinkus pigesnes medžiagas ir mūsų meistrams neįgyvendinus lūkesčių.

Įrengiame parduotuvės interjerą pasirūpindami visais darbais, kad parduotuvė būtų jauki lankytojams. Itin svarbu tinkamai įrengti parduotuvės erdves, kas jos būtų funkcionalios – tiek tarnybinės, tiek prekybos patalpos.
 

Pasirūpinsime visomis statybinėmis medžiagomis bei jų atvežimu

Parduotuvėms yra keliami aukšti kokybės reikalavimai, todėl jų įrengimui turi būti naudojamos tik patikimų gamintojų medžiagos, užtikrinančios saugų veiklos vykdymą objekte po parduotuvės įrengimo. Užsakovui paaiškinsime, kuo skiriasi įvairios statybinės medžiagos ir kodėl, norint pasiekti optimaliausią lūkesčių įgyvendinimą, reikia naudoti vienas ar kitas medžiagas. 

Užtikrinsime, kad užsakovas galėtų pasirinkti iš kelių skirtingų medžiagų ir padėsime nuspręsti, su kuriomis optimaliausiai pasiekiamas norimas rezultatas.

Užsakovui ne tik nereikės rūpintis, iš kur įsigyti statybines medžiagas, bet ir kaip jas atsivežti – šiuos darbus palikite mums. Atsižvelgdami į parduotuvės įrengimo projektą ir jam skiriamą biudžetą, išrinksime tinkamiausias medžiagas.

Biuro įrengimo
statybos darbai

Biurų įrengimas 

„Fixup“ rūpinasi biuro įrengimo darbais. Darbus atlikti galime naujame ar apdailą turėjusiame pastate, taip pat prekybos ir pramogų centruose įrengiame biurų saleles.

Išklausę užsakovo poreikius bei atsakę į rūpimus klausimus, profesionaliai atliksime užsakytas paslaugas. Viso biuro įrengimo proceso metu bendrausite su kompetentingais „Fixup“ įmonės specialistais ir taip išvengsite nereikalingos įtampos – galėsite sekti visą darbų procesą. Pagal užsakovo poreikius ir turimą biudžetą pasiūlysime tinkamiausią apdailos lygį nuo paprasto ekonominio iki išsiskiriančiai prabangaus.

2

1

3

Biuras - antrieji namai

Daugelis didžiąją savo laiko dalį praleidžia darbo vietoje biure, kuri tampa antraisiais namais. Siekiant patogių darbo sąlygų, dėmesys skiriamas praktiškai, racionaliai ir moderniai įrengtoms darbo vietos patalpoms. Patrauklios, jaukios ir patogios darbo aplinkos kūrimas – viena iš pagrindinių užduočių įrengiant biurą. Reikia atsižvelgti į veiklos specifiką, leidžiamus minimalios vienos darbo vietos ploto normatyvus ar mažiausio leidžiamo kabineto dydį.

Siūlome visus apdailos, darbus susijusius su biuro erdvėmis, patikėti mums. Atliekame projekto įgyvendinimo darbus: nuo gipso plokščių atvežimo ir montavimo iki palangių žeminimo.

Skirtinga patalpų paskirtis reikalauja skirtingo požiūrio, todėl „Fixup“ siūlomos konsultacijos padės teisingai įvertinti apdailos darbų pobūdį bei pagreitinti darbų procesą. Paaiškinsime, kuo skiriasi biuro įrengimui reikalingos skirtingos medžiagos bei kurių technologijų taikymas užtikrins optimalų lūkesčių variantą, esant poreikiui padėsime surasti užsakovo biudžetui tinkamiausius sprendimus.

Pagal užsakovo poreikius ir turimą projektą pasiūlysime neužtrunkantį ir laiko nešvaistantį biuro įrengimo statybos darbų sprendimą.

Profesionalumas, garantijos

Kai kalbama apie biuro patalpų įrengimą, didelis dėmesys turi būti skiriamas tinkamos patalpų atmosferos sukūrimui. Vidaus apdailos svarba atsiremia į ilgaamžiškumą, todėl „Fixup“ meistrai biuro apdailos darbus atlieka naudodami tik kokybiškas ir jau patikrintas priemones. Biuras turi būti tinkamas dirbti ne tik dėl jaukaus, bet ir dėl darbuotojų ir lankytojų saugumą užtikrinančio įrengimo. Įrengimo darbus atliksime profesionaliai ir be klaidų.

„Fixup“ komandos patirtis leidžia suteikti kokybės garantą bei užtikrinti, kad užsakovo investuoti pinigai pavirs į inovatyvius sprendimus bei optimalų rezultatą. Užtikriname, kad įrengtas biuras atitiks visus jam keliamus reikalavimus.

Pažadame, kad mūsų meistrų komandai įrengus biurą sumažės jo eksploatavimui skirti finansiniai kaštai. Pasirūpinsime, kad biuras būtų šviesus ir šiltas. Atsižvelgę į biuro paskirtį pasirūpinsime kitomis priemonėmis: biuro darbuotojus ir lankytojus ar darbuotojų stalus skiriančiomis pertvaromis, įrengsime reikalingus atitvarus, turėklus, laiptelius, pakylas ir panašiai.

Kavinių, restoranų įrengimo
statybos darbai

Įrengiame bei renovuojame kavines, restoranus ir kt.

Įrengiame bei renovuojame kavines, restoranus, atlikdami visus išorės ir vidaus apdailos darbus. Patyrę „Fixup“ meistrai taip pat konsultuoja techniniais klausimais ir padeda išvengti statybos klaidų. Pagal užsakovo poreikius ir turimą biudžetą pasiūlysime tinkamiausią apdailos lygį nuo paprasto ekonominio iki išsiskiriančiai prabangaus. Atsižvelgę į kavinės ar restorano specifiką, vietą pasiūlysime geriausius įrengimo sprendimus.

Darbus atliekame prisitaikydami prie kavinių, restoranų ar prekybos centrų, kuriuose jie įsikūrę, darbo laiko. Galime dirbti individualiai suderintu ir užsakovui patogiu laiku.

Visi darbai atliekami vienos įmonės meistrų, todėl nereikės rūpintis, jog ieškant vis kitų meistrų įrengimo darbai užsitęs. „Fixup“ meistrų komanda, dirbanti su projektu nuo pradžios iki galo, geriausiai matys situaciją ir pastebės, ką projekte reikia keisti – nesvarbu, ar tai būtų kitokių klijų parinkimas, ar kitos medžiagos grindjuostės. Vienos įmonės meistrai kavinę ar restoraną įrengs kur kas greičiau nei kelių.

Jaukumo sukūrimui svarbios visos detalės

Kvalifikuota „Fixup“ specialistų komanda padeda sukurti atmosferą restoranuose ir kavinėse. Kadangi įvairiose restoranų ir kavinių zonose nuolat lankosi dideli žmonių srautai, svarbu parinkti tinkamas įrengimo ir apdailos darbų medžiagas. Jos turi būti saugios naudoti, lengvai valomos, atsparios dėmėms, negreitai susidėvinčios ir atsparios intensyviems žmonių srautams.

Taip pat galime įrengti lauko kavinę-terasą – turime ilgalaikę patirtį lauko kavinių-terasų įrengimo bei priežiūros srityje. Pradedant nuo pastatymo naujos iki jos sandėliavimo žiemos metu. Tai galime atlikti kavinėms, restoranams bei prekybos centrams.

Kavinėje ar restorane galime įrengti skirtingas zonas – rūbinę, laukimo, maitinimo, maisto saugojimo ir apdorojimo, virtuvės, tarnybines ir poilsio patalpas. Atsižvelgdami į tai, kam skirtingos patalpos bus naudojamos, individualiai pritaikysime šildymo ir apšvietimo sprendimus. Svarbu, kad tik kavinės ar restorano personalo naudojamas patalpos būtų įrengtos tinkamai.

Degalinių įrengimo
statybos darbai

Degalinių statyba

„Fixup“ stato degalinių pastatus ir jose įrengia reikiamą kiekį skirtingų zonų – operatoriaus vietą, maitinimo paslaugų teikimo zoną, poilsio kambarius, sanitarines zonas. Kadangi įvairiose degalinės zonose lankosi dideli žmonių srautai, svarbu parinkti tinkamas  apdailos darbų medžiagas. Jos turi būti saugios naudoti, lengvai valomos, atsparios dėmėms, negreitai susidėvinčios ir atsparios intensyviems žmonių srautams.

Profesionali meistrų komanda yra sukūrusi gerą technologinę bazę, turi patikimą įrangą, todėl visi darbai atliekami kruopščiai ir be defektų.

Degalinėms yra keliami aukšti kokybės reikalavimai, todėl jų įrengimui turi būti naudojamos tik patikimų gamintojų medžiagos, užtikrinančios saugų veiklos vykdymą objekte. Paaiškinsime, kuo skiriasi degalinės įrengimui reikalingos skirtingos medžiagos bei kurių technologijų taikymas užtikrins optimalų lūkesčių variantą, esant poreikiui padėsime surasti užsakovo biudžetui tinkamiausius sprendimus.

Dėmesys detalėms

Aukštos kokybės rezultatą užtikrina dėmesys detalėms, geras darbo organizavimas ir garantija, kad komercinius objektus įrengs kvalifikuotų meistrų komanda. Siekiame, kad užsakovo finansiniai ištekliai degalinės įrengimui būtų panaudoti tikslingai.

Apdailos medžiagomis ir jų pristatymu pasirūpins mūsų projektų vadovas. Užsakovui teliks pasirūpinti vidaus interjero klausimais, o esant poreikiui patarsime, ką rinktis – paaiškinsime, kaip vienos medžiagos gali sąveikauti su kitomis. Atlikus apdailos darbus degalinės patalpa bus išvalyta, tad nieko nelaukus užsakovas galės naudotis patalpomis. Degalinės patalpas paversime į suplanuotai veiklai tinkamą erdvę.

„Fixup“ rūpinasi degalinių apdailos įrengimu. Darbus atlikti galime tiek visiškai naujame, tiek jau turėjusį apdailą degalinės pastate. Galime įrengti skirtingam naudojimui skirtas zonas. Esame profesionalūs savo srities specialistai, todėl dirbame vadovaudamiesi naujausiais technologiniais sprendimais, kurie yra ilgaamžiai ir patikimi. Visus darbus atliekamame laiku, laikantis aukščiausių kokybės standartų.

Komercinių patalpų įrengimas
prekybos centruose

Komercinių objektų įrengimas

Atliekame visus komercinių patalpų prekybos centruose įrengimo darbus – nuo griovimo iki baigiamųjų patalpų paruošimo naudojimui darbų. Skirtingos paskirties komercines patalpas įrengiame prekybos centruose. Prisitaikome prie kliento poreikių ir vietos, kurioje įrenginėjamos patalpos, reikalavimų. Esant poreikiui, patyrę „Fixup“ meistrai konsultuoja techniniais ir kitais klausimais. Atsižvelgiame į projekte numatytą biudžetą. Užsakovui nereikės rūpintis, kaip į darbų vietą atgabenti statybines medžiagas, tuo pasirūpins „Fixup“ komanda.

Užsakovui pasiūlysime jo komercinių patalpų įrengimo projekte numatyto biudžeto neviršijančius sprendimus. Siekiame, kad užsakovo lūkesčiai būtų įgyvendinti maksimaliai, todėl visada informuojame, jei reikalingi vieni ar kiti numatytų darbų pokyčiai. Tai padeda taupyti taupyti ne tik laiką, bet ir finansinius kaštus. 

Turime patirties įgyvendinant visuomeninių, komercinės paskirties pastatų projektus bei užtikrinant visą reikalingą infrastruktūrą. Visuose statybos procesų etapuose užtikriname savo statomų objektų priežiūrą bei glaudų bendradarbiavimą su užsakovais.

Kokybė ir greitis

Pagal užsakovo pateiktą projektą prekybos centruose įrengiame bei renovuojame komercines patalpas prekybos centruose. Teikiame tik aukščiausios kokybės paslaugas ir atliekame visus reikalingus išorės ir vidaus apdailos darbus. Komercinių patalpų įrengimo darbus atliekame prisitaikydami prie užsakovo užimtumo ir prekybos centro darbo laiko. Paslaugas suteikiame optimaliai greitai, nes branginame užsakovo laiką.

Patyrę „Fixup“ komandos meistrai atsakys į visus užsakovo klausimus: kokias medžiagas rinktis, iš kurių tiekėjų jas užsisakyti, kaip prižiūrėti skirtingus paviršius po komercinių patalpų įrengimo. Išsklaidysime visas abejones.

Esame profesionalūs savo srities specialistai, dirbame besivadovaudami naujausiais technologiniais sprendimais. Jie užtikrina vykdomų darbų patikimumą ir ilgaamžiškumą. Visus darbus atliekame laiku, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Pagal užsakovo poreikius ir turimą projektą pasiūlysime neužtrunkantį ir laiko nešvaistantį biuro įrengimo statybos darbų sprendimą.

Visuomeninės paskirties
objektų įrengimas

Bibliotekos, koncertų salės ir kt.

Atliekame visus reikalingus visuomeninių pastatų statybos darbus. Siekiant pagerinti pastato fizines, mechanines, estetines ir kitas eksploatacines savybes, energinį naudingumą, atliekame pastatų renovacija. Esant poreikiui, įrengiame skirtingam naudojimui pritaikytas zonas. Pasirūpiname statybos ir įrengimo darbams reikalingomis medžiagomis – užsakovui nereikia jų įsigyti bei pasirūpinti atvežimu į objektą. Visus darbus palikite „Fixup“.

Visuomeniniams pastatams  keliami aukšti kokybės reikalavimai, todėl jų įrengimui turi būti naudojamos tik patikimų gamintojų medžiagos, užtikrinančios saugų veiklos vykdymą objekte.

Visuomeninės paskirties objektams keliami aukšti kokybės ir saugumo reikalavimai, nes jie naudojami intensyviau nei individualūs gyvenamieji namai. Svarbu pasirinkti specifinių žinių ir patirtį turinčius darbų atlikėjus. „Fixup“ užtikrina, kad statinys būtų pastatytas ir įrengtas laikantis visų jam keliamų reikalavimų.

Renovacija ir remontas

Teikiame visuomeninės paskirties objektų renovacijos ir remonto paslaugas. Atliekame konstruktyvo darbys, betonavimą, mūrijimą, stogų įrengimą, fasadų šiltinimą, gerbūvio tvarkymą, komunikacijų ir inžinerinių tinklų įrengimą. Galime atlikti visus darbus nuo pamatų statybos iki interjero įrengimo ar atskirus statybos darbų etapus. Taupome užsakovo laiką, todėl darbus atliekame optimaliai greitai ir kokybiškai.

Profesionali „Fixup“ meistrų komanda yra pasiruošusi pagerinti esamo statinio fizines, mechanines, estetines bei kitas eksploatacines savybes, siekiant didesnio energinio naudingumo. Atsižvelgiame į užsakovo lūkesčius.

Į statybvietę atvešime visas reikalingas statybines konstrukcijas, ir medžiagas. Taip pat pasirūpinsime reikalinga įranga bei įrankiais. Po darbų statybvietę sutvarkysime ir išvešime šiukšles. Pasirūpinsime reikalingu specializuotu kroviniu transportu. Užsakovui teliks mums perduoti statinio projektą ir išsakyti  norimus lūkesčius. Atsižvelgę į juos, norimą rezultatą pasieksime efektyviai greitai.

įvairiausių objektų įrengimo
statybos darbai

Žemės ūkio objektų įrengimas,
statybos

Objektuose įrengiame skirtingas zonas, skirtas sandėliavimui, technikos ir įrenginių laikymui, gyvuliams, poilsio ir sanitarinėms zonoms. „Fixup“ meistrai yra lankstūs – darbus atliekame prisitaikydami prie darbo laiko jau įrengtuose žemės ūkio objektuose bei teritorijos, kurioje statomas naujas objektas. Galime dirbti individualiai suderintu ir užsakovui patogiu laiku.

Į statybvietę atvešime statybines konstrukcijas ir kitas reikalingas medžiagas. Taip pat pasirūpinsime reikalingais įrankiais bei įranga. Po darbų statybvietę sutvarkysime ir išvešime šiukšles.

Statybos metu naudojamos tik statinio projekto techninėse specifikacijose nurodytos medžiagos ir įrenginiai. Žemės ūkio objektų statybai ir įrengimui keliami aukšti reikalavimai, todėl, norint dirbti saugioje aplinkoje, reikia jų paisyti. Užtikrinsime, kad darbai bus atlikti tinkamai ir be klaidų. Siekiame, kad užsakovo finansiniai ištekliai žemės ūkio objekto įrengimui ar statybai būtų panaudoti tikslingai.

Specialios paskirties objektų statyba
bei įrengimas

Specialios paskirties objektams keliami ypatingi saugumo ir kokybės reikalavimai. Dėmesys skiriamas ir statybinėms medžiagoms, nes čia variacijos mažiau. Specialos paskirties objektų statybai ir įrengimui turi būti naudojamos tik patikimų gamintojų medžiagos, užtikrinančios saugų veiklos vykdymą objekte. Užtikriname, jog visi reikalingi darbai bus įvykdyti tinkamai, siekiant įgyvendinti užsakovo lūkesčius maksimaliu rezultatu.

Turime reikiamą transportą, todėl statybines medžiagas atgabensime patys. Pasirūpinsime ir įranga bei įrankiais.  Užsakovui teliks mums perduoti statinio projektą ir išsakyti  norimus lūkesčius.

Aukštos kokybės rezultatą užtikrina dėmesys detalėms, geras darbo organizavimas ir garantija, kad komercinius objektus įrengs kvalifikuotų meistrų komanda. Siekiame, kad užsakovo finansiniai ištekliai degalinės įrengimui būtų panaudoti tikslingai. Profesionali meistrų komanda yra sukūrusi gerą technologinę bazę, turi patikimą įrangą, todėl visi darbai atliekami kruopščiai ir be defektų.

Jei Jums reikalinga kokybiškai ir greitai darbus atliekanti statybininkų komanda, kreipkitės į „Fixup“. Savo paslaugas statybos ir remonto bei smulkiems darbams atlikti siūlome Šiauliuose ir Vilniuje. „Fixup“ statybos, remonto ir įrengimo darbus atlieka naudodama tik kokybiškas medžiagas iš patikimų tiekėjų, atitinkančias Europos sąjungos ir Lietuvos keliamus saugumo reikalavimus. Turime visą reikalingą transportą statybinių medžiagų ir įrankių atvežimui, taip pat statybinių šiukšlių išvežimui.

Esame kvalifikuoti, atsakingi ir savo žodžio besilaikantys statybų profesionalai. Patikėkite mums savo namų ar biuro remonto, terasos ar pavėsinės įrengimą, nes tai – mūsų darbas. Ieškote konsultacijos rūpimais remonto ar statybų klausimais?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus telefonu +370 600 92717 arba galite rašyti el. paštu: info@fixup.lt.

logo

Turite
klausimų?

Mums labai rūpi Jūsų nuomonė! Padėkite mums tobulėti – pasidalinkite savo nuomone apie FIXUP.

Naudojotės ar norite pasinaudoti FIXUP paslaugomis? O galbūt kažko pasigedote? Turite pasiūlymų?

Norėdami parašyti žinutę mums, galite užpildyti esančią kairėje kontaktinę formą.

Ačiū Jums!

Taip pat galite rašyti el. paštu: info@fixup.lt