Vidaus inžinerinių sistemų darbai

Elektros, santechnikos darbai, šildymo sistemų įrengimas,
vėdinimo ir kondicionavimo sistemų įrengimas

inžineriniai statybos darbai

Atestuoti „Fixup“ specialistai vykdo inžinerinių sistemų, įrenginių paleidimo darbus, statinių inžinerinių sistemų aptarnavimo paslaugas. Klientams siūloma aukšta teikiamų paslaugų kokybė, tikslūs darbų atlikimo terminai. Visus darbus atlieka viena meistrų komanda.

Elektros instaliacija – vienas svarbiausių aspektų ne tik planuojantiems būsto statybą, bet ir įsigyjantiems senesnės statybos namą ar norintiems atlikti patalpų renovaciją. Šie darbai reikalauja kruopštumo ir atsakomybės. „Fixup“ naudoja kokybiškas medžiagas, atliktiems darbams suteikia garantiją. Elektros instaliacijos darbams rinkitės tik patyrusių meistrų paslaugas. Taip ne tik sutaupysite, bet ir apsidrausite nuo nelaimingų atsitikimų.

Inžinerinių tinklų montavimas yra vienas svarbiausių namo statybos etapų. „Fixup“ specialistai tiesia ir montuoja vandentiekio, nuotekų, drenažo tinklus ir įvairias sistemas. Ne tik atliekame darbus, bet ir konsultuojame, patariame klientams rūpimais klausimais. Supažindiname su inžinerinių tinklų statybos planu bei saugos reikalavimais, pateikiame sąmatos apskaičiavimus.

Profesionaliai atlikti darbai užtikrina gyventojų komfortabilumą ir patalpose naudojamų technologinių prietaisų normalų bei tinkamą darbą.

Elektros instaliacijos
darbai

Elektros instaliacijos darbai nuosavame name

Elektros instaliacijos darbai statomame name yra vieni iš pirmųjų. Namo elektros instaliacijos planas turi būti parengtas dar iki pamatų užpylimo.

Reikia apsvarstyti elektros paskirstymo skydo, apsaugos sistemos skydo, vaizdo stebėjimo skydo ir elektroninių ryšių skydų vietas. Projektuojant apšvietimą atsižvelgiame į tris pagrindinius apšvietimo tipus: bendrą, funkcinį ir akcentinį. Svarbu atsižvelgti ir į jungiklių bei rozečių pozicijas.

Viduje elektros prietaisų jungimo vietas būtina numatyti prieš grindų ir lubų montavimą. Namo elektros instaliacijos projektas rengiamas lygiagrečiai su kitomis inžinerinių sistemų projekto dalimis – vandentiekio, kanalizacijos, šildymo. Kadangi interjero, apšvietimo projektai priklausomi nuo elektros instaliacijos vietų, elektros projektas yra tarsi pamatas tiek interjero, tiek apšvietimo planavimui, taip pat ir inžinerinių sistemų valdymui.

Elektros instaliacijos butuose

Užtikrinsime, kad atliekant elektros instaliacijos darbus nebūų susidurta su nesklandumais.

Dažniausiai nutinka taip, kad įsigijus butą netenkina elektros taškų išvedžiojimas ir jau įgyvendinti elektros instaliacijos sprendimai. Tenka rūpintis nauju elektros instaliacijos išvedžiojimu ir viską perdaryti iš naujo. „Fixup“ sumažins šiems darbams išleidžiamus kaštus ir darbus atliks už prieinamą kainą.

„Fixup“ meistrai užtikrins, kad elektros instaliacijos projektas būtų geras. Užtikriname, kad instaliacijos darbus atliksime kokybiškai ir profesionaliai.

Elektros instaliavimo darbus bute atlieka tik profesionalūs meistrai.

Elektros instaliacija

Kokybiškas darbų atlikimas garantuoja saugumą.

Ilgametę patirtį turintys „Fixup“ meistrai žengia kartu su naujausiomis technologijomis ir yra pasirengę patarti, kaip efektyviai pasinaudoti šiuolaikinėmis priemonėmis. 

Gyvenamųjų namų ir butų elektros instaliacijos darbai prasideda skylių iškalimu, laidų išvedžiojimu, skydelio pastatymu, dėžučių rozetėms ir jungikliams pastatymu. Besibaigiant sienų, lubų apdailos darbams tikrinami laidai, statomi mechanizmai, surenkamas skydelis, šviestuvai parengiami montavimui.

Elektros instaliavimo darbai užbaigiami šviestuvų sustatymu, apdailos rozetėms ir jungikliams sudėjimu.

Pasirūpinsime visomis statybinėmis medžiagomis bei jų atvežimu

Tvarkingai įrengta elektros instaliacija padeda išvengti nelaimingų atsitikimų ir taupiau naudoti elektros energiją.

Elektrotechnika apima ne tik įvairius elektros prietaisus, bet ir elektros ūkio infrastruktūrą, neįsivaizduojamą be laidų, jungiklių, rozečių, saugos priemonių. Šiuolaikiška įranga elektros sunaudojamą kiekį gali sumažinti iki 15%. Darbams naudojame patikimus gaminius, medžiagas atvežame į statybvietę, pasirūpiname šiukšlių išvežimu.

Elektros instaliacija – svarbus namo įrengimo elementas, todėl pasirenkama aukščiausios kokybės reikalavimus atitinkanti įranga, kurią saugu eksploatuoti. Šiuolaikiškiems saugiems namams rekomenduojame rinktis tik patikimas elektros instaliacijos prekes, įrangą, sistemą, apjungiančią visą buities įrangą į lengvai valdomą struktūrą. Modernūs sprendimai namuose  – maloni užuovėja nuo buities rūpesčių.

Kad elektros instaliacija veiktų gerai, turi būti tinkamai parinktos izoliacinės medžiagos. Taip užtikrinamas saugus elektros sistemų naudojimas ir apsauga nuo gaisro. Nepraleiskite progos pasikonsultuoti su „Fixup“ specialistais, kurie ne tik atsakys į kylančius klausimus, bet ir padės išsirinkti reikiamus pirkinius.

Atlikdami elektros instaliacijos darbus naudojame kokybiškos vietinių ir užsienio gamintojų medžiagas bei įrengimus. Bendradarbiaujame su gamintojais, projektavimo konsultavimo įmonėmis, todėl klientams siūlome kokybės ir kainos atžvilgiu patraukliausius sprendimus. Šiuolaikinės elektros darbams naudojamos medžiagos ir įrankiai leidžia įgyvendinti pačius originaliausius ir išskirtinius poreikius, susijusius su elektra name, biure ar kitose patalpose. Klientui nereikės ieškoti reikiamų elektros instaliacijoms reikalingų elektrotechnikos prekių ir statybinių medžiagų. Sumažinsime prekių ir medžiagų paieškoms skirtą laiką.

Aptariame, kokias statybines medžiagas planuojate užsakyti ir atsižvelgę į tai parenkame optimalų transportą pristatymui ir pristatymo terminus. Tinkamas transporto pasirinkimas leidžia pristatyti visą užsakymą per vieną važiavimą, sutaupant laiko. Taip sumažiname dalį rūpesčių, kuriuos tenka išspręsti klientams imantis vienų ar kitų remonto bei inžinerinių darbų. Klientui nereikia rūpintis statybinių medžiagų ir prekių iškrovimu – palikite tai mums.

Pasirūpiname statybų aikštelės ir patalpų, kuriose atliekami inžineriniai darbai, sutvarkymu. Užtikriname, kad surinksime visas šiukšles ir jas išvešime į reikiamą išmetimo vietą.

Santechnikos įrengimo
darbai

Santechnikos darbai

Kvalifikuotas meistras kokybiškai sutvarkys ar įrengs naują santechnikos sistemą kliento namuose bei biure.

Atliekame vamzdžių montavimo darbus, radiatorių montavimą, gyvatukų montavimą, čiaupų montavimą, klozetų montavimo darbus. Taip pat atliekame užsikimšusios kanalizacijos atkimšimo darbus. Dirbame su skubiais remonto darbais, kai yra pažeidžiami vamzdžiai ar vanduo pradeda bėgti per tarpines.

Senos pajungimo ar sandarinimo gumos dažnai sukelia daug problemų ir tai gali būti užliejimų priežastimi.

Santechnikos darbus atliksime už užsakovui prieinamą ir jo biudžeto neviršyjančią kainą.

3

4

Aukštos kokybės medžiagos

Santechnikos darbai yra labai svarbūs ir turi būti atlikti kokybiškai. „Fixup“ specialistai santechnikos darbus atlieka kruopščiai, naudodami tik aukštos kokybės medžiagas.

Laikomės visų rekomendacijų ir standartų, todėl užsakovai neturės jokių papildomų rūpesčių. Norite, kad būste būtų tvarkingai įrengta kanalizacija, su geru vandens nubėgimu, neatsirastų nemalonių kvapų, saugiai veiktų ir nekeltų jūsų turtui grėsmės vandentiekio sistema, o santechnikos darbai būtų atlikti greitai bei kokybiškai? Kreipkitės į „Fixup“ specialistus. 

Santechnikos įrengimo darbai turi būti planuojami, todėl norint sutaupyti laiko, svarbu jų eiliškumas. Prieš planuodami darbus, pasiklauskite „Fixup“ meistro rekomendacijų. Patarsime, kokią dušo kabiną, vonią ar klozetą įsigyti, kad ši įranga jums tarnautų be jokių priekaištų. Duosime vertingų patarimų kaip geriau prižiūrėti santechniką, kad ji tarnautų ilgus metus bei suteiks garantiją savo atliktiems darbams.

Profesionalumas, garantijos

Turėdami didelę patirtį, santechnikos darbų įgūdžius ir kvalifikaciją, padedame suprasti, kokių santechnikos darbų klientui reikia, kaip šiuos darbus padaryti geriausiai, patariame ir konsultuojame rūpimais klausimais. „Fixup“ santechnikas atvažiuoja pas klientą į nurodytą vietą. Esant poreikiui, atliekame ne tik ilgalaikius santechnikos įrengimo projektus, bet ir skubius santechnikos darbus.

Geras santechnikas savo darbą turi atlikti profesionaliai. Nevėluojame atvykti pas klientą, laiku atlikdami santechnikos paslaugas dirbame efektyviai. Dirbame vadovaujantis aukščiausiais Europoje taikomais santechnikos sistemų standartais. Garantuojame efektyvias paslaugas ir parenkame kokybiškas medžiagas. Po visų atliktų santechnikos darbų suteikiame garantiją – siekiame garantuoti mūsų atliekamų santechnikos darbų kokybę. 

Kreipkitės, jei prireikia bet kokios, su santechnikos darbais susijusios pagalbos.

šildymo sistemos
įrengimo darbai

Šildymo sistemos įrengimas

Šilumos tinklų montavimo darbus patikėkite „Fixup“ specialistams, kurie užtikrins, kad darbai būtų atlikti tinkamai.

Suprojektuosime ir sumontuosime vidaus šildymo sistemą. Esame pasiruošę sumontuoti reikiamus įrenginius, patarti rūpimais klausimais ir padėti išsirinkti labiausiai tinkamus sprendimus. Atsižvelgdami į kliento poreikius bei montavimo pastate galimybes, pasiūlysime konkrečiai situacijai tinkamus šildymo sistemos įrenginių sprendimus. Padėsime išsirinkti, kas pagal turimą užsakovo biudžetą ir lūkesčius tiktų labiausiai.

Galime išmontuoti seną įrangą ir sumontuoti naują. Profesionaliai atliekame šilumos sistemų instaliavimą, paleidimą, įrenginių techninę profilaktiką bei remonto darbus. 

Prieš pradėdami šildymo sistemos įrengimo darbus nepabijokite pasitarti su „Fixup“ meistrais. Didesnio sandarumo namui gali pakakti ir mažesnio galingumo šildymo įrenginio, o mažiau sandariam namui – priešingai. Šildymas sudaro nemažą dalį būsto išlaidų šaltuoju metų laikotarpiu, todėl padėsime pasirinkti taupyti padėsiančią sistemą.

Šildymo sistemos gyvenamajam būstui

Šildymo sistemos įrengimas bet kokiam gyvenamajam būstui, biurui, viešosios paskirties pastatui suteikia jaukumo, patogumo ir komfortą. Įsirengę norimą šildymo sistemą šaltu oru mėgausitės šiluma, o patogus valdymas ir maži šildymo kaštai – kiekvieno prioritetas. 

Nepriklausomai nuo šildymo sistemos tipo, jos įrengimas leidžia turėti tinkamą sistemos funkcionavimą. Nesvarbu, kokia šildymo sistema tai bus (grindų, kieto kuro katilinės), sklandžiai vykdant šildymo sistemos įrengimo darbus galima išvengti šiluminių nuostolių. Atlikdami šilumos sistemos įrengimo darbus padėsime sutaupyti laiko: klientui nereikės ieškoti informacijos apie šių darbų atlikimą.

„Fixup“ patirtis leidžia išvengti montavimo broko ir šiluminių nuostolių atsiradimo. Broko taisymas reikalauja žinių ir užtrunka, todėl norėdami išvengti galimų rūpesčių ir užsitęsusių darbų, kreipkitės į meistrus.

Vėdinimo ir kondicionavimo
sistemos įrengimo darbai

Vėdinimo ir kondicionavimo sistemos įrengimas

Tinkamas patalpų mikroklimatas svarbus visose uždarose erdvėse, nepriklausomai nuo patalpų paskirties ir naudojimo dažnumo. 

Reikalingą patalpų drėgnumą, sausumą, vėsinimą ir vėdinimą užtikrina vėdinimo ir kondicionavimo sistemos. Šių įrenginių ir sistemų pasiūla yra didelė, reikalaujanti specifinių žinių. Nežinote, ką pasirinkti? Kreipkitės į „Fixup“ – padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą už prieinamą kainą.

Kad vėdinimo ir kondicionavimo sistemos veiktų tinkamai, svarbu pasirūpinti reguliaria jų priežiūra. Išvalysime filtrus, atliksime išsamią diagnostiką. Atliekame garantinį ir pogarantinį sistemų aptarnavimą. Mums rūpi atliekamų darbų kokybė, todėl įrengdami vėdinimo ir kondicionavimo sistemas laikomės Statybų techniniais reglamentais nustatytų reikalavimų. Siekiame, kad atlikti darbai patenkintų kliento lūkesčius.

Optimalūs sprendimai

„Fixup“ siūlo pažangius sprendimus, lemiančius komfortišką darbo, poilsio ar laisvalaikio praleidimo aplinką visų tipų pastatuose. Rūpindamiesi vėdinimo  ir oro kondicionavimo sistemomis užtikriname tinkamą oro cirkuliaciją patalpose.

Stengiamės ne tik užtikrinti prietaisų kokybę, bet ir ieškome netipinių sprendimų tam, kad galutinis rezultatas atneštų visapusišką komfortą ir saugumą klientui.

Padedame klientams išvengti netikėtų, brangių remonto darbų ir ilgo vėlavimo. Darbų vykdymui parengiame konkretų planą, nustatome laiko ribas, suderiname su klientu ir tiksliai jo laikomės.

Idealaus rezultato užtikrinimui atliekame sistemos pridavimą, išrašome atitikties sertifikatus, suteikiame garantijas. Sudėtingiausiose situacijose rasime optimalų sprendimą sutaupydami kliento laiko sąnaudas.

logo

Turite
klausimų?

Mums labai rūpi Jūsų nuomonė! Padėkite mums tobulėti – pasidalinkite savo nuomone apie FIXUP.

Naudojotės ar norite pasinaudoti FIXUP paslaugomis? O galbūt kažko pasigedote? Turite pasiūlymų?

Norėdami parašyti žinutę mums, galite užpildyti esančią kairėje kontaktinę formą.

Ačiū Jums!

Taip pat galite rašyti el. paštu: info@fixup.lt